teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım İcatları 2

Teknoloji Tasarım İcadı 5 ışıklı kitap

Teknoloji Tasarım Dersi İcadı 5

Teknoloji Tasarım İcadı 5 Işıklı Kitap

Kitap okurken daha fazla aydınlanacağız : Ürün İcat Tasarımında gerçekleştirilen bu fikirde amaç gece kitap okurken ışıkları kapatıp okuyabilmektir. Bir kitap okunup tamamlandığında, alttaki ışıklı bölüm yeni kitaba takılabilmektedir. Bu fikir gerçekleştirilirken, şerit led, kablo, karton ve 9 voltluk pil kullanılmıştır.


Teknoloji Tasarım İcadı 6 ışıklı kitap kapağı

Teknoloji Tasarım Dersi İcadı 6

Teknoloji Tasarım İcadı 6 Işıklı Kitap Kapağı

Işıklandırılmış Kitap Kapağı : Kitapları daha ilgi çekici hale getirmek amacıyla Ürün İcat Tasarımında gerçekleştirilmiştir. Kitap kapağında kitabın ismine ledler döşenmiştir. Kitap kapağının böyle ışıklandırılmış olması bir çok öğrencinin ilgisini çekecektir.


Teknoloji Tasarım İcadı 7 televizyonlu buzdolabı

Teknoloji Tasarım Dersi İcadı 7

Teknoloji Tasarım İcadı 7 Televizyonlu buzdolabı

Televizyonlu Buzdolabı : Mutfaklarda televizyona ihtiyaç duyarız. Ürün İcat Tasarımında bu sorunu pratik bir ortadan kaldıran bir tasarım geliştirilmiştir. Buzdolaplarının derin dondurucu bölümü her nadirenaçılıp kapanmaktadır. Bu neden çok incelen Led TVden oluşan bir kapak, derin dondurucu kapağı olarak yapılabililr. Böylece yemek yaparken, yemek yerken mukfakta nere koyacağınızı düşünmeyeceğiniz bir televizyonunuz olacaktır.


Teknoloji Tasarım İcadı 8 serinleten parfüm

Teknoloji Tasarım Dersi İcadı 8

Serinleten Parfüm

Usb ve 9 volt pil ile çalışan, serinleten parfüm : Ürün İcat Tasarımında gerçekleitirilen bu proje ile bilgisayar başında serinlemekle kalmayacak, mis kokularla kendinizi kırlardaki rüzgara karşı hissedeceksiniz. 9 volt pili ilede sadece bilgisayar başında değil istediğiniz her yerden kullanabileceksiniz. Bilgisayar fanı, parfüm kutusu, koku, usb kablosu, 9 volt pil, anantar ve dcfix ahşap desenli etiket kullanılarak yapılmıştır.


Yapılışı : Teknoloji tasarım icat fikrinizi gerçekleştirirken USB olmadığı zaman pil ile çalışması için 9 voltluk pili kutu içerine monte ediniz.


Diğer Sayfalar >>> 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 .Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün123
Dün4032
Hafta16213
Ay76517
Toplam7654081

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.