teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım Projeleri 7

Teknoloji Tasarım Projesi 25 kendini temizleyen sıra

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 25

Teknoloji Tasarım Projesi 25 Kendini temizleyen sıra Kendini temizleyen sıra : Sıralar çok kirleniyor. Proje Tasarımında buna çözüm bulmaya çalıştım. Sıra üzerinde robot kollar var. Su ve temizleyici maddeler bu robot kollar ile masaya uygunarak temizleme işlemi gerçekleşiyor.


Teknoloji Tasarım Projesi 26 ilac saatini bildiren saat

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 26

Teknoloji Tasarım Projesi 26 İlaç saatini bildiren saat İlaç saatini bildiren saat : Günlük bellirli saatler içerisinde düzenli olarak ilaç kullanması gereken insanlar vardır. İnsanlık hali iş hayatının yoğunluğu, yaşlılık gibi hallerle unutulabilmektedir. Buda hastalığın insan hayatını riskli seviyelere çıkarmasına sebep olmaktadır. Proje Tasarımında bu sorunu ortadan kaldırak içinde ilaçlarıda olan alarmlı saat tasarımını yaptım. Böylece ilaç düzenli olarak kullanılacaktır.


Teknoloji Tasarım Projesi 27 su ile uyandıran saat

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 27

Teknoloji Tasarım Projesi 27 Su ile uyandıran saat Su ile uyandıran saat : Proje Tasarımında uykusu ağır olanlar için bir fikir tasarladım ve çizdim. Bazı insanlar alarma rağmen uyanmazlar. Bunun için içerisinde su bulunan ve alarm çaldığı zaman spreyle su sıkan bir saat tasarladım. Böyle uykusu derin olanlarda uyanacaktır. Yalnız burada su çok olupta heryeri ıslatacak kadar olmayacak.


Teknoloji Tasarım Projesi 28 gizli çoklu priz

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 28

Teknoloji Tasarım Projesi 28 Gizli Çoklu Priz Gizli Çoklu Priz : Teknoloji Tasarım Projesi için tasarladığım fikrimde çoklu prizi daha kullanışlı yapmaı düşündüm. Normalde priz tekli priz gibi. Çoğaltmak istediğimizde düğmeye basıyoruz ve gömülü olan çoklu priz öne çıkıyor. Bu şekilde daha kullanışlı oluyor.


Diğer Sayfalar > 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13


Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün3200
Dün3522
Hafta6722
Ay68017
Toplam7813337

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.