Teknoloji ve Tasarım dersi müfredatına ve yeni öğretmen kılavuz kitabına %100 uyumlu olarak hazırlananYeni Teknoloji ve Tasarım Akıllı Defterler

Ücretsiz Örnek Talebi

0555 1900 200  ve  0555 1900 200

teknoloji tasarım defteri 7. sınıf

teknoloji tasarım defteri

 


 


 

7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Dersi Defteri

Teknoloi Tasarım defteri 7. sınıf için tasarlanmış olan, aynı zamanda Teknoloji Tasarı ürün dosyası olan defter Türkiye genelinde bir çok okulda öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Yeni Teknoloji ve Tasarım Öğretim programında uygun olarak tasarlanmış olan, tamam renkli ofset baskı olan Teknoloji ve Tasarım 7. sınıf defteri, dersi kolaylaştırarak ürün tasarımları için daha fazla zaman ayırmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıcada çok ekonomik bir tercihtir.

Not: AŞAĞIDAKİ ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

YENİ ÇIKAN ÜRÜN ( Sayfanın Üstünde) İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf

7. Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri ve Ürün dosyası, dersin içeriğine uygun teknik çizim defteri olmanın yanı sıra, ürün dosyasında olması gereken tasarım süreci ve değerlendirme formları dahil tüm formaları da içermektedir. Ders notları da bulunmaktadır. Teknoloji Tasarım 7. sınıf Defteri Helezon spiral cilt ile tam olarak kıvrıldığı için masada da yer kaplamayacaktır.

Teknoloji Tasarım 7. sınıf defteri ve ürün dosyası sayfaları, yeni müfredata uygun olarak ünite ve kazanım sıralamasına göre hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerin dersin sürecini rahatlıkla takip edebilmektedir. Öğretmen içinde öğrencilerinin performanslarını değerlendirirken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf ürün dosyası

7 Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri milimetrik kareli çizim sayfaları iki ve 3 boyutlu tasarım çizim çalışmaları yapmak artık çok daha kolay...

Yorumlar  

 
#1 Özgür 17-09-2018 20:52
Ben bu kitabı alacağım fiyatı nekadar..

Cevap: Telefon ile iletişime geçerek topran fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
 

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün75
Dün73
Hafta75
Ay1393
Toplam6011548

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.