Teknoloji Tasarım Defteri 7. Sınıf

7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Dersi Defteri

Teknoloi Tasarım defteri 7. sınıf için tasarlanmış olan, Konu Anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Ürün Dosyası aynı zamanda konu anlatımları ile teknoloji tasarım kitabı özelliği de taşır. Teknoloji ve Tasarım dersi Öğretim programınaa uygun olarak tasarlanmış olan, tamamı A4 boyutunda, 136 sayfa spiral ciltli ve renkli ofset baskı olan Teknoloji ve Tasarım 7. sınıf defteri olarakta kullanılabilecek  özelliği taşıyan, dersi kolaylaştırarak ürün tasarımları için daha fazla zaman ayırmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıca çok ekonomik bir tercihtir.

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf

7. Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri ve Ürün dosyası, dersin içeriğine uygun teknik çizim defteri olmanın yanı sıra, ürün dosyasında olması gereken tasarım süreci ve değerlendirme formları dahil tüm formaları da içermektedir. Ders notları da bulunmaktadır. Teknoloji Tasarım 7. sınıf Defteri Helezon spiral cilt ile tam olarak kıvrıldığı için masada da yer kaplamayacaktır.

Teknoloji Tasarım 7. sınıf defteri ve ürün dosyası sayfaları, yeni müfredata uygun olarak ünite ve kazanım sıralamasına göre hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerin dersin sürecini rahatlıkla takip edebilmektedir. Öğretmen içinde öğrencilerinin performanslarını değerlendirirken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf ürün dosyası

7 Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri milimetrik kareli çizim sayfaları iki ve 3 boyutlu tasarım çizim çalışmaları yapmak artık çok daha kolay...


Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün241
Dün1636
Hafta3592
Ay37282
Toplam7954677

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.