teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım 8. sınıf Defteri

8. Sınıf Teknoloji Tasarım Dersi Defteri

Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri özelliğini de taşıyan 2023-2024 yılı basımı yapılarak, öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına sunulan Konu Anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Dersi Ürün Dosyasını Türkiye genelinde satışa başlamıştır.

Teknoloji ve Tasarım Dersi öğretmen ve öğrencilerinin, 8. sınıf Teknoloji ve Tasarım Ürün Dosyasını kullanarak, dersin işlenişi kolay, zevkli ve verimli olacaktır.

Bu amaçla hazırlanan 8. Sınıf Konu Anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Dersi Ürün Dosyası aynı zamanda 8. sınıf Teknoloji ve Tasarım Defteri olarakt a kullanılabilir. Teknoloji ve Tasarım Defteri olarak ihtiyaç olabilecek sayfalar mevcuttur.  8. Sınıf Teknoloji ve Tasarım defterinde çok daha etkin özelliklere sahip olan Teknoloji ve Tasarım Ürün Dosyamızın özelliklerine kısaca değinelim

* Konu Anlatımlıdır : Teknoloji ve Tasarım dersi ile ilgili öğrenme alanı ve ünitelere ait konular, müfredata tam uyumlu olarak yer almaktadır.

* Kazanım Değerlendirme : Konulara ek olarak kazanım testleri ve etkinlik değerlendirme soruları yer almaktadır.

* Tasarım Süreci Formları : Tasarım sürecinin mantığına ve müfredata uygun olarak hazırlanmış ve tasarlanmış sayfalar öğrencilere, rehberlik edecektir. Süreci öğretmen takip edebilecektir. Teknoloji ve Tasarım 8. sınıf defteri özelliği ile gerekli tüm sayfalar yer verilmiştir.

* Ölçülü milimetrik kareli çizim sayfaları : 3 boyutlu çizim ve perspektif etkisinin rahat bir şekilde çizimlerde uygulanabilmesi için 8. sınıf Teknoloji ve Tasarım defteri özelliğinden daha fazlasıdır.

* Ek Sayfalar : Ders notları ve çizimleri için ek sayfalar öğretmenlerimizin talebi doğrultusunda eklenmiştir. Bazı durumda öğretmenler tarafından veya öğrenciler ek notlar veya çizim sayfalarına ihtiyaç duyabilmektedir. Bu amaçla bu ek sayfalara özellikle yer verilmiştir.

* Akıllı Tahta Uyumludur. Akıllı tahta uygulaması ile görsel açıdan daha verimli bir ders işleme imkanı vardır.

* Web içerik Desteği : Öğretmen ve öğrencilerimizin internette ek olarak ihtiyaç duyabilecekleri planlar, bilgi, video sunum konunda da destek sağlamak amacı ile  linklere ulaşabilmeleri için ünite başlarına karekod eklenmiştir.

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf

Öğrencilerin Konu anlatımlı Teknoloji ve Tasarım dersi Ürün Dosyaları, almaları ve kullanmaları neticesinde teknoloji tasarım 8. sınıf defteri olarak kullanmak için boş bir defter, sunum dosyası vb almalarına gerek kalmaz. Öğrencilerin projeleri için sunum hazırlamaları da çok kolaylaştırılmıştır. Öğrenciler ekonomik ve pratik olarak ders ile ilgili süreci takip edebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrenci zaman alıcı uğraşlardan kurtulup ürün tasarımları için daha fazla zaman bulabilecektir. Bu da dersin verimini artıracaktır. Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri özelliği taşıyan Konu anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Dersi ürün dosyası Türkiye genelinde bayilerde satılmaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf ürün dosyası

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün2788
Dün3522
Hafta6310
Ay67605
Toplam7812925

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.