Teknoloji ve Tasarım dersi müfredatına ve yeni öğretmen kılavuz kitabına %100 uyumlu olarak hazırlananYeni Teknoloji ve Tasarım Akıllı Defterler

Ücretsiz Örnek Talebi

0555 1900 200  ve  0555 1900 200

teknoloji tasarım defteri 8. sınıf

teknoloji tasarım defteri

 8. Sınıf Teknoloji Tasarım Dersi Defteri

Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri özelliğini de taşıyan ürün dosyası yeni müfredata uygun olarak güncellenmiştir. Yeni öğretim programına uygun olarak, öğrenme alanları, üniteler, konular ve kazanımlara uygun olarak sayfa tasarımları yapılmıştır. Teknoloji Tasarım defteri olarak sıradan bir defter yerine çok daha fazla kullanışlı, milimetrik çizim sayfaları gibi özellikleri, değerlendirme ve ürünümüm sayfaları ile aynı zaman ürün dosyası olarakta sunumu yapılabilen takibi değerlendirmesi kolay Teknoloji Tasarım ürün dosyasını kullanmak pratik ve ekonomik bir çözümdür.

Not: AŞAĞIDAKİ ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

YENİ ÇIKAN ÜRÜN ( Sayfanın Üstünde) İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf

Öğrencilerin bu dosyayı almaları ve kullanmaları neticesinde teknoloji tasarım 8. sınıf defteri ve ürün dosyası almalarına gerek kalmamaktır. Öğrencilerin projeleri için sunum dosyası hazırlamaları da çok kolaylaştırılmıştır. Öğrenciler ekonomik ve pratik olarak ders ile ilgili süreci takip edebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrenci zaman alıcı uğraşlardan kurtulup ürün tasarımları için daha fazla zaman kullanabilmekte ve verimde artmaktadır. Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri ve ürün dosyası Türkiye genelinde kullanılmaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf ürün dosyası

teknoloji tasarım dersi akıllı defter

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün28
Dün169
Hafta1352
Ay1204
Toplam6005325

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.