Teknoloji Tasarım Defteri

Teknoloji Tasarım Defteri

7 ve 8 sınıflardaki Teknoloji ve Tasarım derslerinde öğrenciler için devlet tarafından verilmiş olan bir kitap veya defter yoktur. Öğretmenlere verilmiş olan klavuz kitaplar vardır. Öğretmenler bu klavuz kitap yardımı ile dersi işlemektedir.   Teknoloji Tasarım defteri; klavuza uyumlu olarak ders ile ilgili bilgileri gerekli defter sayfaları ile birlikte sunan bir yayındır.

Teknoloji Tasarım Defteri Nedir ?

Teknoloji Tasarım Defteri olarak sitemizdeki Konu anlatımlı Teknoloji Tasarım Ürün Dosyamızı kullanabilirsiniz. Teknoloji tasarım defteri özelliğine ilave olarak konu anlatımlı kitap özelliği ile birlikte, ihtiyaç duyulan diğer formlar çizim sayfaları da mevcuttur. Teknoloji tasarım defteri olarak olarak kullanacağınız bir defter sıradan bir defterden çok daha fazla özelliklere sahip olmalıdır. Sadece bir defteri alarak onu Teknoloji tasarım defteri olarak kullanmak çok zahmetli ve zaman alıcı olacaktır.

Yeni Teknoloji Tasarım Öğretim programı 2018-2019 yılında itibaren artık tamamen uygulanmaya başlandı. 7 ve 8. sınıf Teknoloji Tasarım defteri olarakta kullanabileceğiniz teknoloji tasarım ürün dosyaları yeni öğretim programına tam uyumlu olarak tasarlandı. Yeni Teknoloji Tasarım ürün dosyaları A4 boyutunda, 136 sayfa, helezon spiral ciltli ve  TAMAMI RENKLİ OFSET BASKIdır.

teknoloji tasarım defteri

 

Aynı zamanda teknoloji tasarım defteri özelliği de olan teknoloji tasarım ürün dosyamızda, dersin ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok özellik bulunmaktadır. Teknoloji tasarım dersinde kullanacağımız bir defterin teknik ve serbest çizim ihtiyaçlarını karşılayacak boyutta olması ölçekli milimetrik kareli zeminlere de sahip olması gereklidir.  Teknoloji tasarım dersi için kullanmanızı önerdiğimiz teknoloji tasarım defteri özelliğini de barındıran, teknoloji tasarım konu anlatımlı ürün dosyası dersin öğretim programına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu nedenlee öğrenci ve öğretmenlerin dosya ile süreci takip etmesi çok daha kolay olacaktır.

Gelişmiş bir teknoloji tasarım defteri olarak tanımlayacağımız teknoloji tasarım ürün dosyamızda, ders ile ilgili bilgiler, testler formlar, sunum çizim sayfaları, tasarım süreci sayfaları gibi ihtiyaç duyulan sayfaları barındırmaktadır.

 

Satın almak istiyorum ne yapmalıyım.

Konu anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Ürün Dosyalarını ARTIBİR yayınları ile iletişim kurarak veya

Türkiye genelinde bayilerimizden >>>

temin edebilirsiniz.

Artıbir yayınları ile iletişime geçerek

toplu sipariş indirimi ve ücretsiz kargo

avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Bilgi ve Sipariş:

ARTIBİR Yayınları

www.artibiryayinlari.com.tr

0501 335 46 46

 

 

Yorumlar  

 
#2 Hatice 02-10-2023 11:13
Sıradan bir defterden çok çok iyiiii. milimetrik sayfaları da çok işe yarar. Ürün dosyası oluşturmakta çok kolayyyy oluyor. Bunu almazken çok sıkıntı oluyordu.
Alıntı
 
 
#1 Özgür 21-09-2023 20:44
Ben bu kitaptan alacağım fiyatı ne kadar

Cevap: Telefon ile iletişime geçerek topran fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün212
Dün1636
Hafta3563
Ay37253
Toplam7954648

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.