Öğretmenler İçin

Teknoloji Tasarım Değerlendirme Ölçekleri

teknoloji tasarım değerlendirme ölçekleri

2023-2024 1. Dönem Teknoloji ve Tasarım Dersi 7. sınıf 1 dönem Kazanım değerlendirme ölçeği  Excel hesaplama. Bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

2023-2024 1. Dönem Teknoloji ve Tasarım Dersi 7. sınıf 2 dönem Kazanım değerlendirme ölçeği  Excel hesaplama. Bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

2023-2024 1. Dönem Teknoloji ve Tasarım Dersi 8. sınıf 1 dönem Kazanım değerlendirme ölçeği  Excel hesaplama. Bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

2023-2024 1. Dönem Teknoloji ve Tasarım Dersi 8. sınıf 2 dönem Kazanım değerlendirme ölçeği  Excel hesaplama. Bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

Teknoloji ve Tasarım Dersi Ders Etkinliklerine Katılım notları için ders için performans ve gözlem değerlendirme amacı ile kullanabilirsiniz. Excel ile otomatik not dağılımı yapar. İndirip kullanbabilirsiniz.

Teknoloji ve Tasarım Dersi 7 ve 8. sınıf istediğiniz ünitenin adını yazarak, ünite uygulama değerlendirmesi için, dereceli puanlama anahtarını kullanabilirsiniz. Excel ile otomatik not dağılımı yapar

Teknoloji ve Tasarım Dersi 7 ve 8. sınıf istediğiniz ünitenin adını yazarak, ünite uygulama değerlendirmesi için, dereceli puanlama anahtarını kullanabilirsiniz. Excel ile otomatik not Toplama yapar

Teknoloji ve Tasarım Dersi 7 ve 8. sınıf istediğiniz ünitenin adını yazarak, ünite uygulama değerlendirmesi için, dereceli puanlama anahtarını bilgisayarınıza kullanabilirsiniz. Boştur. Çıktısını alıp kalemle yazarak not değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Teknoloji Tasarım dersi değerlendirme formları zamanla güncellenmete ve yeni ölçekler eklenebilmektedir. Eklendikçe yüklenmekte ve linkler aktif hale gelmektedir.

error: İçerik korunmaktadır !!