teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım Kitabı

Teknoloji Tasarım Kitabı özelliği de taşıyan, Konu Anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Dersi Ürün Dosyası ile müfredata uygun olarak tüm konulara ulaşabilirsiniz.

Teknoloji ve Tasarım dersi Konu Anlatım Ürün Dosyası; hem öğretmenlerimize hem de öğrencilerimize rehberlik edecek, öğretmen ve öğrencilerimizin bir bütünlük içerisinde düzenli olarak ders işleyişini ve takibini yapabilecekleri bir kaynak niteliğindedir. Öğretmen ve öğrencilerimiz içinde fazlası ile yeterli olacaktır.

Teknoloji ve Tasarım Kitabı konularına ek olarak ünite sonlarında kazanım testleri de bulunmaktadır. Kazanım testleri ile öğrencilerimiz, teorik bilgilerini değerlendirerek öğrenmeyi pekiştirebileceklerdir.

Akıllı tahta uygulaması ile Teknoloji ve Tasarım kitabına konu bilgileri de büyük ekranda sunum olarak kullanma imkanına ulaşacaksınız.

Teknoloji ve Tasarım Kitabı, Teknoloji ve Tasarım Defteri ve Teknoloji ve Tasarım Dersi Ürün Dosyasının bir arada olmasının sağladığı avantajla dersi düzenli ve verimli bir şekilde işleme imkanı olacaktır. Ayrıca öğretmen, öğrencilerinin çalışmalarını not olarak değerlendirirken zorlanmayacak, öğrencilerinin hangi aşamalarda ne gibi çalışmalara yaptıklarını, nerede sorunlar yaşadıkları düzenli olarak takip ve değerlendirme imkanına ulaşacaktır.

teknoloji tasarım kitabı

Teknoloji ve Tasarım Kitabı özelliğine ek olarak karekod uygulaması ile, üniteler ile alakalı; plan, sunum, video gibi kaynaklara, öğretmen ve öğrencilerimiz ulaşarak eğitim ve öğrenimi zenginleştirerektir.

Sonuç olarak; dersle ilgili etkinlik ve ürün tasarımları verimli bir şekilde sonuçlanacaktır.

 

Satın almak istiyorum ne yapmalıyım.

Konu anlatımlı Teknoloji ve Tasarım Ürün Dosyalarını ARTIBİR yayınları ile iletişim kurarak veya

Türkiye genelinde bayilerimizden >>>

temin edebilirsiniz.

Artıbir yayınları ile iletişime geçerek

toplu sipariş indirimi ve ücretsiz kargo

avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Bilgi ve Sipariş:

ARTIBİR Yayınları

www.artibiryayinlari.com.tr

0501 335 46 46

 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün3227
Dün3522
Hafta6749
Ay68044
Toplam7813364

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.